» » Статья от Профи МЗ в журнале "Санитария и гигиена" (Харчовик)

 
 
 

Статья от Профи МЗ в журнале "Санитария и гигиена" (Харчовик)


Статья от Профи МЗ в журнале "Санитария и гигиена" (Харчовик)

«Профі МЗ»: МИ ЗМІНЮЄМОСЯ!!! 

Дорогі друзі! Сьогодні ми маємо для Вас грандіозну новину: відтепер мийні засоби ТМ Профі сертифіковано ISO 9001 та ISO 22 000! Компанія довго йшли до цього і тепер ми хочемо розділити свою радість із Вами, шановні Партнери! На нашу думку, це дуже важливий крок, адже на сьогодні не кожен національний виробник може похизуватися сертифікатом європейського зразка.

Для чиленних галузей ми пропонуємо перелік мийних засобів, які зроблять Ваше обладнання та торгівельно-виробничі приміщення ідеально чистими. Про детальний опис засобів, їх склад та призначення Ви можете дізнатися на офіційному сайті виробника www.uhc.com.ua.

Також хочемо звертаємо увагу шановних партнерів на те, що відтепер у нас новий фірмовий знак – компанія Профі МЗ представляє новий логотип!

Нові потреби виробничих галузей вже спричинили низку змін у нашій компанії і ми із надхненням продовжуємо рухатись у напрямку перемін. Вже влітку 2016 ми плануємо випуск нової лінійки дезінфекційних засобів, які позиціонуватимемо на ринку як ЕКО-продукт. Поки що не розкриватимемо секрету, які саме це будуть засоби, але зазначимо, що під ТМ Профі з’явиться майже 10 новинок для дезінфекції.

Компанія «Профі МЗ» має лояльну систему знижок для постійних клієнтів і гнучкий рівень цінової пропозиції для нових. На Ваші запити ми радо надішлемо безкоштовні пробники мийних засобів ТМ Профі, а за потреби наш представник приїде до Вас і проведе майстер-клас професійного миття обладнання, автомобіля, території тощо мийними засобами ТМ Профі.

Наша продукція доступна лише при замовленні особисто у виробника. Доставка як однієї одиниці товару, так і великої партії можлива по всій Україні. Офіційні представництва компанії знаходяться у Львові, Одесі, Харкові та Дніпропетровську, а головний офіс розташований у місті Києві за адресою: пр.-т Перемоги, 67.

Ми дякуємо нашим Партнерам за плідну співпрацю протягом багатьох років та виражаємо найщиріші сподівання, на успішне продовження взаємодії. Ви завжди можете надіслати свої пропозиції за електронною адресою profi@uhc.com.uaі ми обов’язково з Вами зв’яжемося, або дамо вичерпну відповідь у найкоротші терміни!

Будемо раді співпраці!

Статья от Профи МЗ в журнале "Санитария и гигиена" (Харчовик)


 

Категория: Статьи


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
 
Конкуренты нападают, МахноПаб лучшие, Профи МЗ проводит пробную мойку у Франс.уа, Результаты работы средства для мытья полов, Средство для очистки грилей, автошампунь, будьте бдительны, дилеры рулят, для мытья алюминиевых палок, жидкое мыло, качественные украинские моющие средства за рубежом, моющие средства для клининга, моющие средства для пищевой промышленоости, моющие средства для хорика, обработка рук персонала, покупайте ТМ Профи у производителя, продукция тм профи, производство, профессиональные моющие седства, профессиональные моющие средства, профи 1110, профи 161 ОП, профи 162, профи 211, профи 231, профи 235, профи 337, профи 507, сип мойка коммуникаций и аппаратов, снятие наружный загрязнений с поверхностей, средство для дезинфекции, средство для дезковриков, средство для мытья оборудования в пищевой промышленности, средство для мытья посуды, средство для очистки духовок, средство для сип-мойки трубопроводов, средство для снятия камня, средство для удаления нагаров, средство для удаления накипи, средство для удаления пятен

Показать все теги