» » Мы в издательстве "Харчевик"

 
 
 

Мы в издательстве "Харчевик"

Мы в издательстве "Харчевик"

– Для нашої компанії минулий рік пройшов під девізом трьох «З» – «Зростання Заради Задоволення!» Таке кредо надихнуло наших працівників і сприяло підвищенню продажів на 67% порівняно з 2014 роком.

Торік ми значно розширили асортимент мийних засобів ТМ «PROFI». Також покращили якісні характеристики продукції – тепер вона відповідає закордонним аналогам, а ціни прийнятні для українського ринку.

Цього року плануємо розширювати асортимент ТМ «PROFI» засобами для миття скла, рідкого мила для рук із запахом персику, також хочемо поновити формули деяких вже знаних товарів. Крім того, ми наблизились до отримання сертифікату ISO 9001 та ISO 22000.

Продукція нашої компанії призначена для усіх підприємств харчової промисловості. Нашими постійними клієнтами є такі знані вітчизняні компанії, як «Ласунка», «АВК», Краматорскький м`ясопереробний завод, «АПК-Інвест» й багато інших. Крім мийних засобів для харчових підприємст, в асортименті ТМ «PROFI» також є засоби для професійного клінингу, автомийок, сегмента HoReCa та домашнього використання.

Нещодавно сталися зміни у структурі керування компанією. Зі зміною менеджменту ставимо собі за мету втілити якісні зміни у роботу: насамперед ми стали більш клієнтоорієнтованими. Уже зараз наша команда відзначає позитивні зрушення. Сподіваємося, що найближчим часом нашу компанію очікують стрімкіше зростання та розвиток.

 

Видання "Харчовик

"М'ясна індустрія" стр.14 


 

Категория: Статьи


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
 
Конкуренты нападают, Профи 151, Результаты работы средства для мытья полов, Средство для очистки грилей, автошампунь, будьте бдительны, дезинфекция полов и поверхностей, для мытья алюминиевых палок, инструкция по применению мыла профи 503, лучшее средство для мытья полов, мойка маслодельного оборудования, моющие средства для клининга, моющие средства для пищевой промышленоости, моющие средства для хорика, ополаскиватель для посудомоечных машин, покупайте ТМ Профи у производителя, пользуйтесь контактами на сайте, производство, профессиональные моющие седства, профессиональные моющие средства, профи 162, профи 163, профи 212, профи 231, профи 235, профи 236, профи 381, профи 507, профи 510, самые дешевые моющие средства, сип мойка коммуникаций и аппаратов, средства для домашнего использования, средство для дезинфекции, средство для дезковриков, средство для мытья посуды, средство для очистки духовок, средство для снятия камня, средство для удаления нагаров, средство для удаления пятен, средство для умягчения воды

Показать все теги