» » Мы в издательстве "Харчевик"

 
 
 

Мы в издательстве "Харчевик"

Мы в издательстве "Харчевик"

– Для нашої компанії минулий рік пройшов під девізом трьох «З» – «Зростання Заради Задоволення!» Таке кредо надихнуло наших працівників і сприяло підвищенню продажів на 67% порівняно з 2014 роком.

Торік ми значно розширили асортимент мийних засобів ТМ «PROFI». Також покращили якісні характеристики продукції – тепер вона відповідає закордонним аналогам, а ціни прийнятні для українського ринку.

Цього року плануємо розширювати асортимент ТМ «PROFI» засобами для миття скла, рідкого мила для рук із запахом персику, також хочемо поновити формули деяких вже знаних товарів. Крім того, ми наблизились до отримання сертифікату ISO 9001 та ISO 22000.

Продукція нашої компанії призначена для усіх підприємств харчової промисловості. Нашими постійними клієнтами є такі знані вітчизняні компанії, як «Ласунка», «АВК», Краматорскький м`ясопереробний завод, «АПК-Інвест» й багато інших. Крім мийних засобів для харчових підприємст, в асортименті ТМ «PROFI» також є засоби для професійного клінингу, автомийок, сегмента HoReCa та домашнього використання.

Нещодавно сталися зміни у структурі керування компанією. Зі зміною менеджменту ставимо собі за мету втілити якісні зміни у роботу: насамперед ми стали більш клієнтоорієнтованими. Уже зараз наша команда відзначає позитивні зрушення. Сподіваємося, що найближчим часом нашу компанію очікують стрімкіше зростання та розвиток.

 

Видання "Харчовик

"М'ясна індустрія" стр.14 


 

Категория: Статьи


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
 
Конкуренты нападают, МахноПаб лучшие, Профи МЗ проводит пробную мойку у Франс.уа, Результаты работы средства для мытья полов, Средство для очистки грилей, автошампунь, будьте бдительны, дилеры рулят, для мытья алюминиевых палок, жидкое мыло, качественные украинские моющие средства за рубежом, моющие средства для клининга, моющие средства для пищевой промышленоости, моющие средства для хорика, обработка рук персонала, покупайте ТМ Профи у производителя, продукция тм профи, производство, профессиональные моющие седства, профессиональные моющие средства, профи 1110, профи 161 ОП, профи 162, профи 211, профи 231, профи 235, профи 337, профи 507, сип мойка коммуникаций и аппаратов, снятие наружный загрязнений с поверхностей, средство для дезинфекции, средство для дезковриков, средство для мытья оборудования в пищевой промышленности, средство для мытья посуды, средство для очистки духовок, средство для сип-мойки трубопроводов, средство для снятия камня, средство для удаления нагаров, средство для удаления накипи, средство для удаления пятен

Показать все теги